Take a fresh look at your lifestyle.

Efi i bie me vezë në kokë Kristit, ky ishte reagimi epik

Me debate të ashpra u shoqërua pozicioni i Kristit si President i qeverisë së Big Brother, ndonëse u votua me shumicë votash për një post të tillë. Teksa banorët ishin në oborr, Bledi debatoi me Kristin duke i thënë atij se populli i besoi votën dhe se ai duhet të zbatojë ligjet.

Kristi u shpreh se vendimi për të arrestuar Dean për shkeljen e saj, u mor nga aleancat, ndërsa edhe njëherë përsëriti që qeveria është e korruptuar. Jori, nën cilësinë e Avokates së Popullit, kërkoi që Kristi të goditej me vezë, duke qenë se një gjë të tillë e miratoi kabineti qeveritar mbrëmjen e kaluar.

Luizi i tha Efit që t’ia hidhte ajo vezët, por ia tha me zë të ulët kur nuk e dëgjoi askush përveç Kiarës. Ajo mori vezët dhe sapo Kristi u kthye, i theu atij dy vezë në kokë. Efi banore e Big Brother pas daljes se pare u cilësua se “shefe e diplomacis” duket se kete her po i bjen ky “epitet”. Ajo shpesh here debaton me banoret ku po cilësohet sjellja e saj si vulgare, por ne fund te ditës gjithqka beher per loje.  Ndryshe Efi eshë nje banore shume e dashur nga publiku ku pas daljes ishte fansja e tij me e madhe.

Big Brother Vip Albania 2 ka filluar më 24 dhjetor dhe po vazhdon edhe tani duke thyer cdo rekord shikueshmërie. Ky edicion është dhjetë herë më i shikuar se sa ai i vitit të kaluar ku publiku cdo të martë dhe të shtunë kur shfaqen Prime janë në shtëpitë e tyre para televizore duke i lënë bosh të gjitha rrugët e lokalet. Shiko videon:

Comments are closed.