Take a fresh look at your lifestyle.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit”, moderatorja e njohur “shpërthen” kundër finalistes së BBV: Ngeli Genci, Genci

Ilda Bjeleri ishte e ftuar mbremjen e djeshme në finalen e “Fan Club”, ku ka komentuar rrugëtimi ne Efit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ajo ka folur me kritika ndaj finalsites, teksa tha se nuk ka qenë transparente me publikun, pasi nuk ka treguar ende kush është i dashuri i saj.

Sipas Bejlerit, ajo ka marrë pjesë në një “reality show” dhe duhet të jetë e hapur që publiku ta njohë.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit njëherë, ngeli Genci Genci, çështje kjo? Unë nuk e shoh kurrë këtë popullaritetin e Efit, eshtë në një reality show.

Nuk ka mundësi ta fitojë se dhe ato fansat aty janë familjarë, ti Luizit i njeh këdo, motrën, nënën, kunatin.”- tha Ilda.

Comments are closed.