Take a fresh look at your lifestyle.

Ejupi shtron Iftar për Myftiun Tërnava dhe miqtë e tij – Lajmet e funditEjupi shtron Iftar për Myftiun Tërnava dhe miqtë e tij
Afaristi Remzi Ejupi, sot ka shtruar iftar për nder të muajt të shenjt të Ramazanit.


Të pranishëm në këtë iftar ishin kreu i BIK-ut, Myftiu Naim Tërnava dhe miqtë të të tjerë të cilët i ka falënderuar për prezencën e tyre.


“Siç e do tradita e muajt të shenjtë të Ramazanit, sonte pata nderin që ta kem mysafirë për një iftar kreun e Bashkësisë Islame të Kosovës, Myftiun Naim Tërnava. Bashkë me Myftiun me prezencën e tyre në këtë iftar më nderuan edhe disa miq të tjerë. Falënderojë të gjithë ata që ishin të pranishëm në këtë iftar duke më nderuar me prezencën e tyre”, ka shkruar Ejupi në Facebook, ku ka publikuar edhe fotografi. /Zëri


Comments are closed.