Take a fresh look at your lifestyle.

Fjalët e para të Ronaldës pas eleminimkt, befason për Kiarën

Ronaldo Sharka ka lënë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP2”. Pas eliminimit, ai shkoi në studio ku foli për lojën e tij. Ai u shpreh se edhe pse kësaj radhe kishte informacione nga jashtë, ai nuk hyri me shpatë në dorë.

Ronaldo vijoi t’i qëndronte fjalës së tij, se në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka njerëz që hanë bukë kot. Pjesë nga biseda në studio: Ronaldo: Ishte një fazë shumë e çuditshme dhe interesante. Edhe pse kisha informacione nga jashtë, nuk hyra me shpatë në dorë. Vazhdoj me mendimin që aty ka njerëz që hanë bukë kot.

I kam thënë Kiarës që të mos ndryshojë. I kam dhënë disa herë sinjale që ajo po ndryshonte sjellje, besoj publiku e ka kuptuar. Një javë kishte jashtë, nuk mund ta merrte aq shumë malli. Zhaklin: Mua më ka pëlqyer Ronaldo. Do doja që ai të qëndronte më gjatë. I aprovoj deklaratat e tij, mendoj njësoj si Ronaldo. Arbër: Pate një ndezje.

Ronaldo: Më ndezi nominimi i Nitës. Në optikën time, Luizi më faktorizoi. Sot në një moment, kalon Jori dhe i thotë Kiara, si mund të jetë kaq e bukur kjo vajzë. Mendoj se ka dhe pak xhelozi mes tyre. Ndryshe Ronaldo ishte banori i cili ishte rkithyer perseri me votat e publikut bashk me Kiaren, Efin dhe Bledin.

Comments are closed.