Take a fresh look at your lifestyle.

Fjoralba Ponari kritikon ‘ashpër’ Efin dhe Kiarën

Efi dhe Kiara jane rikthyer ne shtepine e Big Brother Vip Albania pasi jane votuar nga publiku qe te kthehen perseri ne loje, ku Efi ishte e para me e votuara dhe pas saj ishte e dyta Kiara i treti Bledi dhe ne fund moderatori Ronaldo Sharka. Por me shume vemendje kane marre Efi dhe Kiara me sjelljen e tyre qe shume ne publik po e cilesojne jo te mire dhe shume arrogante.

Mes njerëzve që ka rezerva për sjelljen e Kiarës dhe Efit pas rikthimit në “Big Brother VIP” është edhe moderatorja Foralba Ponari. Në një status në Twitter ajo shkruan: “Ose do të mbarosh si një hero ose do të jetosh aq gjatë sa të shohësh veten duke u bërë armik”. ka thënë Harvey Dent… po këto te bbvipal s’do kenë dëgjuar për të”.

Statusi i saj ka sjellë reagime të ndryshme, disa që e mbështesin e disa jo. Dikujt që nuk e priti mirë komentin e saj, Fjoralba i përgjigjet se: “Me qenë se nuk kanë njerëz të tjerë afër që ua duan të mirën e i lënë të vete degjenerohen, ndoshta ju si fansa ua jepni një sinjal.” Dikush shkruan se Fjoralba po gjykon me standarde të dyfishta dhe se nuk ka reaguar për gabimet e Deas, Oltës apo Kejvinës. Por, moderatorja shkruan se i ka dënuar gabimet e të gjithave.

Në një koment tjetër ajo shprehet se po dënon arrogancën dhe se nuk do intimidohet nga turma. Ndryshe, Fjoralba eshte moderatorja qe Luizi e ka permendur para disa jave ne Big Brother Vip ku eshte pyetur se cili person VIP te pelqen dhe Luizi e tha pikerisht emrin e Fjoralba Ponarit pasi i duket e lezetshme.

Comments are closed.