Take a fresh look at your lifestyle.

Formacionet zyrtare: Chelsea-Bournemouth, Man City-Leeds dhe Tottenham-Crystal Palace – Lajmet e funditFormacionet zyrtare: Chelsea-Bournemouth, Man City-Leeds dhe Tottenham-Crystal Palace


Sport
May 06, 2023 – 15:19

Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të tri ndeshjeve interesante të Premierligës.


Chelsea i shkon Bournemouthit, Manchester City e pret Leeds Unitedin dhe Tottenhami është nikoqir i Crystal Palaces.


Ndeshjet që fillojnë në orën 16:00 i takojnë xhiros së 34-të.


Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zeri.info


Chelsea:Image

Bournemouth:Image

Man City:Image

Leeds United:Image

Dhe 


Tottenham:Image

Crystal Palace: pas pak


Comments are closed.