Take a fresh look at your lifestyle.

Princi Harry mbërrin në Abbey, shfaqet i lumtur dhe i relaksuar – Lajmet e funditPrinci Harry mbërrin në Abbey, shfaqet i lumtur dhe i relaksuar


Bota
May 06, 2023 – 12:15

Princi Harry dhe anëtarët e tjerë të familjes mbretërore kanë mbërritur në Westminster Abbey.


Princi Harry, Princi Andrew dhe princeshat Eugenie dhe Beatrice ndodhen në hyrjen Perëndimore të Abbey.


Ndërsa bashkëshortja e Harry-t, Dukesha e Sussex-it, mungon sot në kurorëzim dhe po qëndron në SHBA me fëmijët e vegjël, pasi djali i tyre ka ditëlindjen.Ajo që është vënë re është se Harry dukej shumë i lumtur dhe i relaksuar teksa i bashkohej këtij momenti historik./abcnews.al


 


Comments are closed.