Take a fresh look at your lifestyle.

Gjendet pa shenja jete një grua në banesën e saj në Hajvali – Lajmet e funditGjendet pa shenja jete një grua në banesën e saj në Hajvali
Një person është gjetur pa shenja jete të shtunën rreth orës 14 në banesën e vet në Hajvali.


Sipas policisë, ndihma e shpejtë e ka konstatuar vdekjen e viktimës.


“Pas marrjes së një informate për vdekje të dyshimtë, njësiti policor ka dalë ne vend ngjarjes, ku aty kanë qenë edhe ndihma e shpejtë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës femër kosovare, ekipet kompetente dhe IML janë njoftuar. Rasti ka ndodhë në banesën e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.


Comments are closed.