Take a fresh look at your lifestyle.

Goli i Edon Zhegrovës kundër Lyonit (VIDEO)

Ylli kosovar, Edon Zhegrova momentalisht po kalon nëpër një formë tejet të mirë ku në dy ndeshjet e fundit për Lille ka arritur të regjistrojë dy gola dhe dy asistime mbi emrin e tij.

Zhegrova luajti për 76’ minuta në humbjen e sotme të Lille kundër Lyonit, humbje të cilën skuadra e yllit kosovar e pësoi në penallti, raporton KosovaPress.

Koha e rregullt e ndeshjes u mbyll me rezultat të barabartë 2:2, ku golin e barazimit për Lille, dhe golin i cili e çoi ndeshjen drejt penalltive, e shënoi Zhegrova.

Zhegrova shënoi në minutën e 64’ të ndeshjes për ta barazuar rezultatin në 2:2.

Golin e tij e gjeni më poshtë.

Untitled – Feb 09, 2023 (streamin.me)

Comments are closed.