Take a fresh look at your lifestyle.

I shtrirë në aeroport, çfarë po ndodh me Butrint Imerin?

Butrint Imeri  eshte nder kengetaret me te dashur nga publiku dhe secila keng e tij numeron miliona klikime ne kanalin e tij ne platformen Youtube.

Ai  se fundi ka ndarë me ne një moment nga jeta dhe sakrificat e tij si artisti, kengetari po vazhdon të jetë i angazhuar me performanca, brenda dhe jashtë vendit.

E një prej miqve të tij ka postuar një moment, ku duket Butrinti të cilin e ka zënë gjumi të shtrirë në stolat e aeroportit.

Kjo pasi është duke udhëtuar për koncertet e tij dhe këtë Imeri e ka ripostuar në Instagramin e tij derisa në mbishkrim kishte shkruar: ”Nuk osht leht me kon king (mbret)”.

Shiko foton:

Comments are closed.