Take a fresh look at your lifestyle.

Luizi brenda shtëpisë së “BBVA”, por Kiara surprizohet me dhuratën e veçantë

Kiara ka disa ditë që është eleminuar nga shtëpia e “BBV2” e tanimë po kalon kohë me familjaret e saj.

Ditën e sotme ish-banorja ka postuar në Instastory disa trëndafila të kuq dhe të gjithë ishin mjaft kurioz të dinin se kush ia dhuroi.

Këtë Kiara e ka treguar më pas me disa postime të tjera, ku ka treguar edhe disa buqeta të tjera me lule dhe zbuloi se ishin nga disa fanse të saj.

Para pak ditësh ish-banorja ka postuar një video të reagimit të gjyshes së saj, kur shikon unazën me të cilën Luizi i propozoi për martesë.

Përveç fjalëve të bukura dhe urimeve për një jetë të lumtur mes tyre, gjyshja e Kiarës ka treguar se tashmë duhet të zgjedhin edhe unazën për Luizin.

Comments are closed.