Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

POR

Bora jo një por disa shpulla për Donaldin!

Bora Zemani do jetë një nga dy mysafiret me të cilët, binjakët do e nisin sezonin e ri të “Më lër të flas”.Emisioni po pritet me një kurreshtje të fortë sepse mes tjerash do jetë takimi i parë publik i Donaldit dhe Borës pas ribashkimit,…