Take a fresh look at your lifestyle.

Luizi i bën ‘presion’, Ronaldo qan i vetmuar në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania

Ronaldo Sharka është banori i Big Brother i cili ishte eleminuar qysh javët e para por u rikthye të shtunen me vendimin e publikut ku e zgjidhen në mesin e katër personave që dëshirojnë të kthehen prapë në lojë e që mes tyre ishin edhe Kiara, Efi dhe Bledi. Ronaldo ështe gazetar me profesion dhe tashmë ka fituar një vend punë në Top Chanel si moderator ne nje emision.

Mbrëmjen e djeshme, Ronaldo ka kaluar kohë me Kiarën dhe Luizin duke ndenjur në krevatin e tyre. Herë pas here ai ka marrë “kërcënime” nga Luizi se do t’i bëj diçka që se pret në kohën që fle. Dje, Luizi i kërkonte të largohej e të flinte, por Ronaldo kundërshtonte duke këmbëngulur të zbulonte se për çfarë e kishte fjalën.

Kujtojmë që ditët e fundit Ronaldo është bërë “pre” e disa rrengjeve të Luizit. Ndërkohë që dritat u fikën dhe banorët vendosën të flinin, Luizi vuri në zbatim planin e tij. Ai priti deri sa Ronaldo të shtrihej, e më pas u ul në dysheme duke ecur këmba dorazi për të arritur te krevati i tij. Krejt papritur ai ka trembur Ronaldon, i cili nuk e priste edhe pse Luizi e paralajmëroi.

Ronaldo ndërkohë është parë mëngjesin e së martës i vetmuar në oborr duke qarë, me siguri nga presioni i madh i lojës dhe nominimit. Por, sot Bledi tha se e kishte pare duke qare dhe e ka pyetur pse dhe ai i eshte pergjigjur se i eshte kujtuar babai qe i nderroi jete para pak muajsh./Telegrafi/

Comments are closed.