Take a fresh look at your lifestyle.

Një grua nga Ferizaji thotë se ish-bashkëshorti ia ka marrë me forcë vajzën – Lajmet e funditNjë grua nga Ferizaji thotë se ish-bashkëshorti ia ka marrë me forcë vajzën
Një grua nga Ferizaj të premtën rreth orës 17:00 ka raportuar në Polici se një mashkull kosovar ia ka marrë me forcë vajzën e saj dhe është larguar në drejtim të panjohur.


Sipas raportit 24-orësh, i dyshuari edhe viktima kanë qenë çift bashkëshortor/


“Njësitë relevante policore janë duke e hetuar rastin, mirëpo ende nuk kanë hasur as viktimën as të dyshuarin. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet ndër tjera. /Zëri


Comments are closed.