Take a fresh look at your lifestyle.

Pacolli pret në iftar Abazoviqin: Krenari kur i shohim shqiptarët në pozita të larta shtetërore – Lajmet e funditPacolli pret në iftar Abazoviqin: Krenari kur i shohim shqiptarët në pozita të larta shtetërore
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka pritur në iftar kryeministrin në detyrë të Malit të Zi, Dritan Abazoviq.


Në këtë takim ishte i pranishëm edhe kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama dhe Agim Shahini, raporton Zeri.info.


“Kryeministrin e falënderova edhe për vizitë, dhe për përkrahjen e tij ndaj Kosovës. Është krenari kur shohim shqiptarët të avancuar në pozita të larta shtetërore në shtetet fqinj”, shkroi Pacolli. /ZëriComments are closed.