Take a fresh look at your lifestyle.

Pas daljes nga spitali, Lugati shfaqet pranë ish banores se BBV-së (Video)

Banori i “Big Brother Vip Kosova”, Gjon Karrica i njohur për publikun si “Lugati” la shtëpinë, pas problemeve me shëndetin prej disa ditësh ish-banori i “BBVK” ndodhej në spital per keto probleme.

Menjëherë pas daljes së tij nga spitali ai është shfaqur mbrëmjen e djeshme me një mesazh për banorët e tjerë të shtëpisë me të cilët kaloi jo pak ditë, duke thene se kaloi ditet me te mira ne shtepi.

Por qe pranoi shume dashuri edhe kur doli jashte saj duke mesuar se sa e kane dashur dhe perkrahur njerezit duke i keshilluar edhe banoret brenda qe te shijojne cdo momente te bukur aty brenda.

Ndërsa sot ai është shfaqur pranë ish banores Shota Baraliu. Lugati tha se po kalojnë kohë të mirë me Shotën derisa kishin dalaur për të ngrenë mengjesin bashkë ku sollen videon per ndjekesit e tyre.

Shiko videon:

The post Pas daljes nga spitali, Lugati shfaqet pranë ish banores se BBV-së (Video) appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.