Take a fresh look at your lifestyle.

Peja e regjistron fitoren e tretë radhazi në Ligën Ballkanike – Lajmet e funditPeja e regjistron fitoren e tretë radhazi në Ligën Ballkanike


Sport
November 30, 2022 – 23:41

Lajmet e Fundit nga Sporti

Peja ka shënuar fitore kundër Milenijumit në Ligën Ballkanike.


Pejanët fituan në Podgoricë me rezultatin 76:89.


Brad Waldow me 22 pikë dhe Rodney Purvis me 21 sosh, ishin dy basketbollistët më të dalluar në fitoren e “Verdhezinjve”.


Peja tani ka tri fitore nga po aq ndeshje të zhvilluara në Ligën Ballkanike.


Comments are closed.