Take a fresh look at your lifestyle.

Përparim Rama e pret Haxhi Krasniqin: Një event historik dhe një natë e paharrueshme po na pret – Lajmet e funditPërparim Rama e pret Haxhi Krasniqin: Një event historik dhe një natë e paharrueshme po na pret


Sport
May 21, 2023 – 13:09

Lajmet e Fundit nga Sporti

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama e ka pritur sot boksierin e njohur kosovar, Haxhi Krasniqi, i cili më 5 gusht do t’ua plotësojë dëshirat dhe ëndrrat krejt tifozëve për të boksuar në Prishtinë.


I pari i Prishtinës, me dorëzat e boksit të junikasit, bashkë me të përfunduan në stadiumin “Fadil Vokrri”, aty ku ish-kampioni i botës do t’i kryqëzojë boksat në fillim të muajit gusht.


Rama pret që ajo mbrëmje të jetë spektakolare dhe që stadiumi i kryeqytetit të mbushet me shikues.


Më poshtë mund ta lexoni postimin e kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.Comments are closed.