Take a fresh look at your lifestyle.

Shikojeni kush po e tradhton Diola Dostin

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra, dhe banoret e ish banoret po komentohen shume.

Diola Dosti pas daljes nga Big Brother, shihet se ka vendosur të ndryshoj shumë. Me postimin e saj në Instagram, ajo duket krejt ndryshe.

Flokët e zgjatura kaçurrele, po i japin një pamje më unike. Por siç shihet flokët e huaja po e tradhtoj nutricionisten, ato duken se nuk po i qëndroj ashtu siç do Diola.

Disa fjalë të lëshuara më poshtë, ranë në sy të komentuesve duke e vërtetuar se flokët nuk janë të Diolës. Shiko foton:

Comments are closed.