Take a fresh look at your lifestyle.

Si do të vazhdojë lidhja e tyre? Flasin Vivien e Getinjo

Mbremjen e djeshme u mbajt Prime i radhes i Big Brother VIP Kosova, mes te tjerash banoret diskutuan keqkuptimet e tyre gjate javes si dhe provat javore.

Dyshja e shumë përfolur nga kasti i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Getinjo dhe Vivien kanë folur sonte gjatë natës Prime, rreth lidhjes së tyre të krijuar pikërisht në hapësirat e këtij formati televiziv.

“Ne nuk e dimë akoma se ku jem. Ndoshta pak jemi ngut, ndoshta edhe jo. E kemi lënë njëri-tjetrin me rrjedhë vet. Me qu mirë sa të mundemi”, ka thënë Getinjo pos tjerash.

Ndërkohë, në anën tjetër edhe banorët e tjerë kanë shprehur mendimet e tyre karshi çiftit të porsakrijuar, në videon e mëposhtme, mund t’i zbuloni mendimet e tyre.

Shiko videon:

Comments are closed.