Take a fresh look at your lifestyle.

Të gjithë e prisnin, më në fund çika e vogël e Shyhretes jep lajmin e madh

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë ku i shohim ne dasma e ahengje te ndryshme duke performuar bashke duke bere atmosfere te mrekullueshme tek personat qe i besojne dhe i ftojne ne gezimet e tyre.

Shyhretja dhe Engjellusha kane edhe shume projekte muzikore se bashku ku kane prekur kryesisht temat sociale pasi vete Shyhretja ka thene ne nje nga intervistat e saj se keto kenge pelqehen me shume nga publiku sepse tregojne nje pjese te realitetit te shoqerise.

Prandaj, si shumica e kengetareve edhe ato sjellin kenge qe pelqehen nga publiku. Engjellusha Salihu eshte mjaft aktive ne rrjetet sociale ku ndan momente te shumta nga perditshmeria e saj por edhe puna ku nuk mungojne as pozat prane nenes por edhe familjareve te tjere ku te gjithe keto marrin komente e pelqime te shumta nga ta sidomos ne Instagram.

Engjëllusha Salihu ka zbuluar lajmin e ri për adhuruesit e muzikës së saj. Ajo ka njoftuar se projekti i ri muzikor është gati dhe pritet të lansohet shpejt. Këtë e bëri të ditur përmes një imazhi të shkëputur nga montazha mbi të cilin ka shkruar ‘shpejt’  duke bere me dije per fansat se shpejt sjell dicka te re.

Comments are closed.