Take a fresh look at your lifestyle.

Vendkalim i rrezikshëm, vetura “fluturon” në ajër qytetarin në Tiranë – Lajmet e funditVendkalim i rrezikshëm, vetura “fluturon” në ajër qytetarin në Tiranë
Një aksident me fatalitet ka ndodhur të dielën në Tiranë.


Euronews Albania ka siguruar videon e kamerave të sigurisë që tregojnë aksidentin e rëndë të kësaj të diele në Astir.


Nga pamjet shihet se qytetari ka kaluar rrugën në një zonë e cila nuk është përcaktuar për këmbësorët, ndërsa makina e ka marrë para duke e “fluturuar” në ajër dhe duke e lënë të vdekur në vend.


Aksidente të tilla janë shtuar sëfundi edhe në Kosovë.


Kjo për shkak se qytetarët vazhdojnë ta kalojnë rrugën në hapsirat ku nuk është e lejuar.


Comments are closed.