Take a fresh look at your lifestyle.

Zbulohet ish-i dashuri i Gresa Hotit, banores së BBVK!

Që nga 5 dhjetori modelja bukuroshe Gresa Hoti i është bashkangjitur shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother Vip Kosova.

Përveç pamjes fizike, Gresa po merr vëmendje edhe mbi ngjarjet të cilat po ndodhën brenda shtëpisë, duke ‘turbulluar’ ujerat mbi lidhjet e dashurisë, shkruan InfoKosova.

Ditë më parë kemi parë një afermitet mes Gresës dhe reperit Stresi brenda hapësirave të BBVK-së, megjithatë nuk zgjati shumë.

Pasi Stresi ftoi në darkën romantike, Gresës ia beri të ‘qartë’ se është i interesuar ta ketë vetëm shoqe, e kjo gjë duket se Gresën e ‘lëndoj’ paksa duke ftohur raportet me të dhe të kaloj në krahët e banorit tjetër Andi Artanit, shkruan InfoKosova.

Gjatë një ditë teksa po bisedonte me banoret e tjetër brenda shtëpisë për lidhjet e dashurisë, Gresa u shpreh se ka pasur vetëm një lidhje, por personin me te cilin kishte qenë në lidhje nuk e tregoj.

“InfoKosova”, pas një hulumtimi mbi te kaluarën e modeles, zbuloj lidhjen e dashurisë që bukuroshja dikur kishte me menaxherin e vipave, Faton Shoshi./InfoKosova/

Më poshtë mund të shihni disa foto të modeles me ish te dashurin e saj:

Comments are closed.