Take a fresh look at your lifestyle.

Zhduket një burrë në Lipjan, disa vullnetarë nisin kërkimet [foto] – Lajmet e funditZhduket një burrë në Lipjan, disa vullnetarë nisin kërkimet [foto]
Një burrë është raportuar i zhdukur në Lipjan dhe nuk dihet asgjë për të që nga e diela.


Disa persona vullnetarisht sonte pak para mesnate kanë nisur kërkimin e tij, raporton Zeri.info.


Personi i zhdukur është 76-vjeçari Gafurr Gashi nga Lipjani, dyshohet se lokacionet ku mund të gjendet janë tek liqeni i Badocit dhe “Te rrethi” në Prishtinë.


Për çdo informacion rreth tij mund të lajmëroni Policinë në 192 ose ekipin vullnetar të kërkim shpëtimit në numrin: 048 950 099


Më poshtë po ju sjellim edhe fotografi të personit të zhdukur.Image

Comments are closed.