Take a fresh look at your lifestyle.

Zyrtare: KB Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrickun – Lajmet e funditZyrtare: KB Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrickun


Sport
November 29, 2022 – 18:26

Lajmet e Fundit nga Sporti

Klubi i Basketbollit, Bashkimi ka njoftuar se kanë ndërprerë bashkëpunimin me basketbollistin Brian Fitzpatrick.


Ishte vet klubi që përmes një njoftimi në faqen zyrtare konfirmuan lajmin.


Ndërprerja e bashkëpunimin erdhi me marrëveshje të dyanshme.


“Me marrëveshje të dyanshme KB Bashkimi dhe, Brian Fitzpatrick kanë ndarë rrugët. Falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shëndet dhe suksese të reja në karrierë, dhe në jetë”, thuhet në njoftimin e klubit. /Zeri.infoComments are closed.