Take a fresh look at your lifestyle.

Ballkani – Klaskvik, me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë – Lajmet e funditBallkani – Klaskvik, me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë


Sport
August 04, 2022 – 20:51

Lajmet e Fundit nga Sporti

Ka përfunduar pjesa e pare e ndeshjes Ballkani – Klaskvik, në kuadër të Ligës së Konferencës, shkruan Zeri.info.


Ballkani ka shkuar në pushim pas 45 minutash me epërsi prej 2-0 ndaj ekipit nga Ishujt Faroe.


Golat u shënuan nga Nazmi Gripshi (30’) dhe Meriton Korenica (41’).


Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. /Zeri.info


Comments are closed.