Take a fresh look at your lifestyle.

Benzema e humbet Botërorin, shkak lëndimi – Lajmet e funditBenzema e humbet Botërorin, shkak lëndimi
Karim Benzema nuk do të jetë në gjendje ta ndihmojë Francën në Kampionatin Botëror që nis të dielën në Katar.Ylli i Real Madridit është jashtë Botërorit pas lëndimit që pësoi sot në stërvitje, raporton Le Parisien.


Benzema u stërvit bashkë me shokët e skuadrës për herë të parë të shtunën, por pësoi një tjetër lëndim. Dhe sipas analizave të kryera në një klinikë në Katar, fituesi i Topit të Artë nuk do të luajë në Botëror.


Franca e nis kampanjën e Botërorit të martën ndaj Australisë.


Comments are closed.