Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë ndodhi mes çiftit? “E kam puthur boll, ka filluar të më mërzitet” Kiara ‘shpërthen’ keq ndaj Luizit – Lajmet e funditÇfarë ndodhi mes çiftit? “E kam puthur boll, ka filluar të më mërzitet” Kiara ‘shpërthen’ keq ndaj Luizit
Romanca mes Kiarës dhe Luizit duket tashmë e konsoliduar dhe pas puthjes së parë të dhënë gjatë dasmës së zhvilluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dyshja rrallë shihet larg njëri tjetrit.


Puthjet e tyre nuk mungojnë dhe po ashtu edhe batutat e Luizit.


“O Bona, më ka thënë Kiara mos ta puth më në sy teje dhe të Maestros se i vjen zorr nga ju,” tha Luizi.


“Ou, ashtu?,” përgjigjet Valbona e cila çohet nga tavolina dhe i thotë Armaldos që të largohen dhe ta lënë çiftin në intimitetin e tyre.


Por në këtë moment Luizi ndërhyn me shaka: “Jo, jo s’ka gjë, se e kam puthur boll, ka filluar të më mërzitet”.


Kiara reagon: “Ou, e po ik pra mos më puth më, mos m’u afro”


Comments are closed.