Take a fresh look at your lifestyle.

Dea thotë se Luizi u afrua shumë me Jorin, reagon ashpër Kiara

Ky edicion i Big Brother ka bere qe te krijoj shume personazhe qe tani publiku u pelqen mjaft shume me te cilet me disa eshte mesuar qe prej me shume se tre muaj e disa prej tyre qe kane ardhur me vone por qe perseri kane fituar simpatine e publikut per disa veqori qe ata i pelqejne.

Mbreme ishte Prime i radhes ku kishte shume te papritura si gjithmone debate te forta e zenka mes banoreve ku nje nder me te fortit ishte ai i Deas me Efin pasi kjo e fundit i kishte perdorur nje batute te Deas qe e ka pare nga jashte per ta bere te ndjehet keq.

Një tjeter diskutim mes Deas, Luizit dhe Kiarës po diskutonin lidhur me diçka. Ata u pyetën nga moderatorja se çfarë ndodhi. Dea: Luizi më tha që unë e kam parë Jorin me xhelozi kur ajo ka bërë dush dhe unë i thash që ai iu ngjit Jorit kur doli Kiara. Luizi: Po kur i hipe Shpatit, tu duk e bukur? Kiara: Dea “kunjat” me mua nuk të ecin. Jori: Unë dhe Luizi po bënim shaka me Dean. Ajo nuk më sheh me atë sy. Nuk ka fare diskutim për këtë gjë.

Ndersa ajo tha se me Dean nuk ka xhelozi tregoi po ashtu se as me Luizin nuk ka asgje me shume duke mohuar keshtu fjalet edhe te Deas edhe te Kiares. Arbana i tha se Jori i vuri piken debatit dhe sigurisht ajo nuk la vend per tu diskutuar ajo me tutje. Ndryshe, Jori eshte ne nominim bashke me Visin, Qetsorin, Niten dhe Dean.

Comments are closed.