Take a fresh look at your lifestyle.

Disa të dyshuar dhunojnë një grua në Ferizaj, ajo mbetet shtatzënë – Lajmet e funditDisa të dyshuar dhunojnë një grua në Ferizaj, ajo mbetet shtatzënëFoto: Ilustrim
Një grua nga Ferizaj ka raportuar në polici dje persona të panjohur e kanë dhunuar, nga kjo viktima ka mbetur shtatzënë.


Sipas njoftimit të Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 04:35 në Ferizaj, dhe rasti është iniciuar “ Dhunim” raporton Zeri.info.


“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktimën kosovare persona të panjohur e kanë shfrytëzuar seksualisht, dhe e njëjta ka mbetur shtatzënë. Viktima është dërguar në QKUK-në repartin e gjinekologjisë për tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.


Po ashtu lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke kryer procedurat hetimore. /Zëri


Comments are closed.