Take a fresh look at your lifestyle.

Duke kërcyer e qeshur para varrit, video e Megi Pojanit “pushton” rrjetin

Ato jane mjaft aktiv ne rrjete sociale dhe secilen here qe paraqiten kujdesen te marrin vemendjen e te gjithve, ndersa edhe kesaj here si duket ja kane arritur qellimit.

Motrat Pojani, Marsela dhe Megi. Dy vajzat, të njohura në rrjetet sociale por edhe në media pak ditë më parë kanë vizituar varrezat e të ndjerëve të tyre.

Si çdo gjë tjetër edhe këtë vizitë në varreza ato e kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale. Por ajo që iu ka rënë në sy të gjithëve është se si motrat Pojani janë tallur në varreza.

Vetë Marsela ka publikuar një video ku tregon Megin teksa ‘pastron’ varrin, qesh, kërcen dhe tallet para familjarit të tyre të ndjerë. Shiko videon:

Comments are closed.