Take a fresh look at your lifestyle.

Dy të vdekur në lagjen “Kalabria” të Prishtinës – Lajmet e funditDy të vdekur në lagjen “Kalabria” të Prishtinës
Dy persona janë gjetur pa shenja jete në lagjen “Kalabria” të Prishtinës.


Lajmin për “Zërin”, e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila thotë se Policia është informuar për dy të pajetë rreth orës 09:00.


“Rreth orës 09:00 policia ka pranuar informatën për dy persona të pajetë në lagjen Emshir në Prishtinë. Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes bashkë me prokurorin e shtetit dhe mjekët emergjent”, ka thënë Ahmeti.


Vdekja e tyre është konstatuar nga ekipi mjekësor.


“Në vendin e ngjarjes janë hasur dy trupa të pajetë, vdekja e të cilëve është konstatuar nga ana e ekipit mjekësor. Aktualisht policia ka nisur një hetim për rastin dhe rrethanat që karakterizojnë ngjarjen”, ka thënë Ahmeti. /Zëri/


Comments are closed.