Take a fresh look at your lifestyle.

E papritur, por këta janë të nominuarit e kësaj jave në Big brother Vip Kosova

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova, përpos Vedatit, janë ftuar një nga një në dhomën e rrëfimeve për t’i dhënë dy emra dhe dy arsye për nominimet.

Kësisoj, bazuar në nominimet e banorëve, në nominim automatikisht pos Stresit kanë shkuar edhe tri nga vajzat e kastingut, përfshirë: Gresën, Xhulin dhe Mbresën.Kë doni të shpëtoni? Votoni duke dërguar SMS me emrin e banorit që ju dëshironi ta shpëtoni nga eliminimi.

Atdheu ka nominuar Vivien dhe Mbresën, Vivien ka nominuar Xhulin dhe Mbresën, Andi ka nominuar Xhulin dhe Mbresën, Xhuli ka nominuar Vivien dhe Mbresën, Mbresa ka nominuar Vivien dhe Artën.

Ndryshe, mbreme si banor i ri ka hyre edhe vedat Bajrami humoristi i njohur qe pelqehet shume nga publiku ndersa pritet qe te sjell atmosfer pozitive brenda shtepise se Big Brother Vip Albania.

Comments are closed.