Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

kësaj

Moti në Kosovë gjatë kësaj jave

Vala e të nxehtit vazhdon edhe ditët e fundit të korrikut, ndërsa nga mesi i javës priten edhe rrebeshe me bubullima.Sot do të ketë kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, e ditën e mërkurë dhe të enjte priten kushte edhe për…