Take a fresh look at your lifestyle.

Festë e madhe në familjen e Mihrijes e Naimit, dalin pamjet nga festa

Naimi dhe Mihrija, mbrëmë patën një festë shumë të veçanet, ditëlindjen e djalit Platorit.

Në mesin e shumë të ftuarve, ata organizuan një mbrëmje të bukur në shtëpi.

E si të mungonte muzika, ata në këtë festë kënduan nusen.

Në një video të publikuar shihen tek sa po këndojnë e vallëzojnë.

Familja e tyre duket shumë e lumtur.

Shiko videot:


The post Festë e madhe në familjen e Mihrijes e Naimit, dalin pamjet nga festa appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.