Take a fresh look at your lifestyle.

Ja kush është fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Pas 100 ditëve qëndrimi brenda shtëpisë së famshme publiku zgjodhi edhe fituesin e që është Stresi, shkruan “Kosovarja”. Reperi ishte një nga pretendente për fitore pasi pas vetes ka pasur shumë votues, e kjo është parë me postime të shumta në rrjete sociale.

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Sonte u mbajt finalja e madhe pas 103 ditesh ne Kosove, ku Big Brother vip Kosova, ka perfunduar rrugetimin e tij si nje nga spektaklet me te ndjekura ne Kosove. Brenda ketij spektakli ka pasur mjafte debate dhe shume e shume ngjarje te ndryshme te cilat u bene lajm i ktij edicioni.

Comments are closed.