Take a fresh look at your lifestyle.

Kaq shumë ka ndryshuar Luan Krasniqi, boksieri kampion

Shqiptaret zakonisht jane te pasionuar pas sporteve ndersa kur kudo ne bote luajne shqiptare ata mobilizohen qe te shohin dhe ti mbeshtesin duke i perkrahur me aq sa kane mundesi sidomos duke u bere tifoz te tyre ne keto ndeshje qe realizohen ne vende e me njerez te ndryshem.

Edhe pse futbolli eshte nje nder sportet me te percjellura vendi jone ka sjellur edhe boksier shume te afte te cilet i kane bere krenare gjithe shqiptaret me fitoret e shumta qe ata kane marre e nje nder ta eshte edhe Luan Krasniqi.

Luan Krasniqi, boksieri shqiptaro-gjerman i kategorisë së rëndë, ka pasur një periudhë të lavdishme. Ai, është një ndër emrat që na ka bërë më shumë krenar derisa ka qenë në ring. Luani, vazhdon të jetoj dhe veproj në Gjermani, madje ka një faqe me mjaftë ndjekës, ku ekspozon fotot dhe aktivitetet e tij. Kaq shumë ka ndryshuar Luani ndër vitesh dallohet lehte ne keto fotografi ne Instagram.

Megjithese eshte aktiv vetem ne rrjet me keto foto ai eshte majft i pelqyer e i komentuar nga njerezit qe e mbajne gjithmone respektin per te dhe punen e tij te pa lodhme qe ka bere qe te prezentoj veten dhe vendin e vet ne menyren me te bukur./Kosovarja/Shiko fotot:

Comments are closed.