Take a fresh look at your lifestyle.

Kiara shfaqet sërish pas daljes nga BB, veprimi i saj do ta ‘shkrijë’ Luizin!

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Moderatorja, Kiara Tito ka disa ditë që është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Ajo është larguar pas nominimit kokë më kokë që kishte me Olten, ku ka rezultuar më pak e votuar.

Pas daljes ish-banorja është treguar shumë aktive në Instagram duke postuar vazhdimisht foto e video nga momentet e saj me Luizin, ku ka treguar se do të vazhdojë që të përkrahë atë.Mirëpo sot pas një jave, Kiara ka postuar edhe veten e saj duke përshëndetur fansat.

“Si ju kam o yje?”, shkruan Kiara teksa fansat menjëherë kanë kapur një detaj, varësen me kryq që i ka dhuruar Luizi, të cilën ajo ende e mban në qafë. Shiko foton:

Comments are closed.