Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

shfaqet

Flaka shfaqet tejet joshëse në këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur përtej oqeanit.Ajo u shpërngul në New York të Shteteve të bashkuara, me qëllim për të ndjekur ëndrrën amerikane.Dhe duket se deri më tani Flaka ka bërë një…

Tayna shfaqet shumë ndyshe me flokë portokalli

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, ka bërë një ndryshim në dukje. Përmes disa postimeve në InstaStory, Doruntina Shala (emri i vërtetë) tregon se ka bërë flokët ngjyrë portokalli. Krijuesja e hitit “Columbiana” deri më tani ka provuar…