Take a fresh look at your lifestyle.

Rita shfaqet tërheqëse nga dhoma e gjumit, vesh fustanin me të bukur

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që jemi në sezonin e tyre, ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet nga dhoma e gjumit, e veshur me fustan me shumë stil, Rita shfaqet kaq terheqese, Fidani është me fat që e ka një partnere të tillë në krah./ORAinfo/

Comments are closed.