Take a fresh look at your lifestyle.

KQZ-ja certifikon sot rezultatin e zgjedhjeve në katër komunat e veriut – Lajmet e funditKQZ-ja certifikon sot rezultatin e zgjedhjeve në katër komunat e veriut
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), do të mbajë sot mbledhjen e radhës.


Në rend dite të mbledhjes së sotme është edhe certifikimi i Rezultateve, për zgjedhjet e jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, si dhe zgjedhjet e parakohshme për kuvendet e komunave: Zveçan dhe Leposaviq, transmeton Zeri.info.


Po ashtu në rend dite janë edhe disa pika të tjera. /Zëri


Comments are closed.