Take a fresh look at your lifestyle.

Learta e Kushtrimi e nisin 2023-tën me dashuri, publikojnë momente ‘imtime’ bashkë

Learta dhe Kushtrimi janë ndër ҫiftet më të dashura për publikun, ta vazhdimisht shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, duke sjellur gjithmone foto te embla krah njeri tjetrit.

Nuk mungojne as fotot me femijet e tyre Matinen dhe Matinin si familje e mrekullueshme, por edhe me familjen e gjere ku gjithmone percjellin pozitivitet tek ndjekesit e tyre te shumte ne rrjete sociale.

Edhe sonte Learta ka publikuar pamje me bashkëshortin, ata në në këtë pamje janë shfaqur të përqafuar. ku duken mjaft te lumtur ne krahet e njeri tjetrit ashtu sic shfaqen gjithmone.

Ndryshe, Learta zoteron nje biznes me veshje solemne ku shpesh sjell edhe momente nga puna, ku tregon pamje te shumta edhe nga lokali por edhe duke treguar sa bukur rregullohet ne pune./ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.