Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

bashkë

Çfarë lidhje kanë Sheila dhe Noizy bashkë?

Sheila Haxhiraj është një nga këngëtaret që pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania, u bë një personazh edhe më i njohur. Artistja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale për fansat edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore. Së…

Bora dhe Donaldi bashkë në një film…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj pritet të xhirojnë së shpejti filmin e tyre të parë sëbashku.Filmi do të ketë regjisor, Erion Bubullimën dhe burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se ata kanë filluar të kërkojnë të tjerë aktorë, madje disa…