Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë lidhje kanë Sheila dhe Noizy bashkë?

Sheila Haxhiraj është një nga këngëtaret që pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania, u bë një personazh edhe më i njohur.

Artistja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale për fansat edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore.

Së fundmi ajo ka postuar një imazh me reperin e njohur, Rigels Rajku i njohur me nofkën, Noizy, jo ka treguar se ai ka qenë mbështetësi i saj që nga dit e parë kur është futur në botën muzikore.

“Sheila shpirt i vërtetë”, ka qenë mbishkrimi që Noizy ka shkruar duke e ripostuar fotografinë e dyshes. /Kosovarja/

The post Çfarë lidhje kanë Sheila dhe Noizy bashkë? appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.