Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Kane

Çfarë lidhje kanë Sheila dhe Noizy bashkë?

Sheila Haxhiraj është një nga këngëtaret që pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania, u bë një personazh edhe më i njohur. Artistja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale për fansat edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore. Së…