Take a fresh look at your lifestyle.

Lulja e lumtur më Medën pas këtij veprimi romantik që bëri ndaj saj

Meda dhe Lulja këto ditë po kalojnë ditë të bukura në Tailandë duke shijuar pushimet ne vend te ngrohte perderisa ne vendin tone ben mot i ftohte kane vendosur te largohen ne kete vend.

Pasi ne sezonen e veres kengetaret jane te ngarkuar me koncerte e dasma te shumta duket se keshtu ishte edhe kengatri i dashur per publikun Meda pasi kane zgjedhur per pushim kete kohe.

Duket se Meda është më romantikë së që duket, ai i dhuroi gruas një trëndafil të kuq dhe Lulja duket shumë e lumtur me trëndafilin në dorë duke e falenderuar per dhuratan qe i ka bere.

Ndryshe, ata jane prinder dhe i shohim shpesh edhe me foto me femijet e tyre te bukur, duke treguar gjithmone vetem pozitivitet e miresi ne secilen paraqitje qe bejne bashke si familje./Kosovarja/

Shiko foton:

Comments are closed.