Take a fresh look at your lifestyle.

Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me Albulenën, Shqipja habit me reagimin

Ditën e sotme në “Trotuar” Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj, me të cilën ka dhe një bashkëpunim muzikor.

Lidhja e tyre u shoqërua me urime të shumta, por dhe me akuza se është show që po përdoret për marketing.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipja nuk e kurseu një urim dhe tha mendimin e saj për lidhjen e tyre.

“Mevlani gjersa ka arritur gati në fejesë me të.

Nuk besoj që mund ta ketë për shaka marrëdhënien e tij të dashurisë se e kemi parë që Mevlani investon në një marrëdhënie.

Shpresoj që të ketë gjetur gocën e duhur dhe shpresoj që goca të ketë po të njëjtat ndjenja që ke dhe ti”, u shpreh ajo.

Mevlani u habit nga reagimi i saj dhe tha:

A ka mundësi të kthej diçka përmbys?

Shiko videon:

Comments are closed.