Take a fresh look at your lifestyle.

Mjeku nga Gjilani vdes në trevjetorin e vdekjes së babait të tij – Lajmet e funditMjeku nga Gjilani vdes në trevjetorin e vdekjes së babait të tij
Stomatologu nga Gjilani, Rasim Sefiu, ka vdekur papritmas në moshë të re gjatë ditës së djeshme.


Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale.Sefiu ka vdekur pikërisht në trevjetorin e vdekjes së babait të tij, i cili po ashtu kishte qenë mjek i njohur në Gjilan.


Dje ai kishte bërë edhe një dedikim në Facebook për babanë e tij.


Për lajmin e hidhur kanë reaguar edhe nga Oda e Stomatologëve të Kosovës.


“Me pikëllim të thellë njoftojmë për ndarjen e papritur nga jeta në moshën 34-vjeçare të kolegut tonë dr. Rasim Sefiu– specializant në lëmin e parodontologjisë dhe mjekësisë orale”, thuhet në reagim.Comments are closed.