Take a fresh look at your lifestyle.

Napoli fiton në udhëtim te Salernitana – Lajmet e funditNapoli fiton në udhëtim te Salernitana


Sport
January 21, 2023 – 19:58

Lajmet e fundit nga Sporti

Napoli ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Salernitana, në kuadë të xhiros së 19-të në Seria A.


Ndeshja e zhvilluar më stadiumin “Arechi” përfundoi me rezultat 0-2.


Golat u shënuan nga Di Lorenzo dhe Osimhen.


Pas kësaj fitore, Napoli vazhdon kryesimin me 50 pikë, kurse Salernitana mbetet e 16-ta me 18 pikë. / Zeri.info


Comments are closed.