Take a fresh look at your lifestyle.

Në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë me parë Sara Hoxhën!

Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria, irëpo, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin e njohur, Ledri Vula.

Tani çifti në fjalë janë duke jetuar ditët më të bukura të jetës së tyre bashkë me të bijën e tyre, Poem Blue.

E kohëve të fundit, Sara është bërë pjesë e emisionit ‘Dancing with the stars’, në Shqipëri, ajo është parë duke bërë vallëzime goxha provokuese me balerinë të zgjedhur nga produksioni i këtij spektakli.

Sara se fundmi ka publikuar një fotografi nga salloni i ondulimit, e rregulluar me shumë shije dhe me grim të bukur, Sara po shkëlqen në pamje.

Të rregulluar kaq në detaje nuk e kemi parë kurrë me parë të dashurën e Ledri Vulës. /ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.